Plastičnim čepovima do skupih lijekova / Пластичним чеповима до скупих лекова

Autor: Marko Borojević, 28. 11. 2018.

Učenici naše škole uključili su se u humanitarnu akciju " Plasticnim cepovima do skupih lijekova ", u kojoj je cilj bio skupiti što više plastičnih čepova i tako pomoći onima kojima je najteže . Prikupljeni čepovi predani su u u upravu  tvrtke Drava International iz Osijeka, gdje će se reciklirati, a prikupljeni novac će se donirati Udruzi za pomoc osobama oboljelih od leukemije i limfoma, kao i drugih malignih bolesti.

Pohvaljujemo naše učenike i učitelje za sudjelovanje u ovoj plemenitoj akciji.

Fotografijе

Ученици наше школе укључили су се у хуманитарну акцију "Пластичним чеповима до скупих лекова", у којој је циљ био скупити што више пластичних чепова и тако помоћи онима којима је најтеже. Прикупљени чепови предани су у  управу компаније Драва Интернатионал из Осијека, где ће се рециклирати, а прикупљени новац ће се донирати Удружењу за помоć особама оболелих од леукемије и лимфома, као и других малигних болести.

Похваљујемо наше ученике и учитеље за учешће у овој племенитој акцији.

« Ožujak 2024 »