Prvi dan u školskim klupama / Први дан у школским клупама

Autor: Marko Borojević, 4. 9. 2018.

U ponedjeljak, 3.9.2018. godine bio je nezaboravan dan za naše nove đake, učenike prvog razreda. Prvi dan škole uvijek će pamtiti, a pripremljen im je i kratak program dobrodošlice koji se održao nakon tradicionalnog govora ravnatelja.

Učenici su se uputili i na tradicionalnu Svetu liturgiju u Crkvi u Bijelom Brdu povodom početka školske godine. Predstavnici Vlade Autonomne pokrajine Vojvodine i Zajedničkog veća opština Vukovar uručili su komplete udžbenika i đačke torbe učenicima 1. razreda. Ista donacija Pokrajinske vlade Vojvodine dodjeljena je i svim drugim školama Osječko-baranjske i Vukovarsko-srijemske županije koje pohađaju nastavu po modelu A, na srpskom jeziku i ćiriličnom pismu.

Svim našim učenicima i radnicima želimo uspješnu školsku godinu.

У понедељак, 3.9.2018. године био је незабораван дан за наше нове ђаке, ученике првог разреда. Први дан школе увек ће памтити, а припремљен им је и кратак програм добродошлице који се одржао након традиционалног говора директора.

Ученици су се упутили и на традиционалну Свету литургију у Цркви у Бијелом Брду поводом почетка школске године. Представници Владе Аутономне покрајине Војводине и Заједничког већа општина Вуковар уручили су комплете уџбеника и ђачке торбе ученицима 1. разреда. Иста донација Покрајинске владе Војводине додељена је и свим другим школама Осјечко-барањске и Вуковарско-сријемске жупаније које похађају наставу по моделу А, на српском језику и ћириличном писму.

Свим нашим ученицима и радницима желимо успешну школску годину.

« Ožujak 2024 »