« Studeni 2017 »

Zabava

Ispis statistike od 4. 9. 2011.

Dani kruha / Dani hleba
Autor: Marko Borojević, 19. 10. 2017.

U četvrtak, 19.10. u našoj školi održala se svečanost povodom Dana kruha i plodova zemlje. Naši mlađi učenici razredne nastave sami su u školi pripremali ukusna peciva i kolače uz upute svojih učitelja, dok su učenici predmetne nastave svoje ukusne slastice donijeli u školu.

U holu škole gdje je svećenik posvetio hranu okupili su se zajedno učenici, roditelji i učitelji, te su uživali u krasnoj svečanoj priredbi. Nakon priredbe došlo je napokon i vrijeme za uživanje u ukusnim specijalitetima.

Bio je ovo divan dan u kojem su učenici posebno uživali.

У четвртак, 19.10. у нашој школи одржала се свечаност поводом Дана хлеба и плодова земље. Наши млађи ученици разредне наставе сами су у школи припремали укусна пецива и колаче уз упутства својих учитеља, док су ученици предметне наставе своје укусне посластице донели у школу.

У холу школе где је свештеник посветио храну окупили су се заједно ученици, родитељи и учитељи, те су уживали у красној свечаној приредби. Након приредбе дошло је коначно и време за уживање у укусним специјалитетима.

Био је ово диван дан у којем су ученици посебно уживали.

Album

Trenutno ne postoji niti jedan album.