Obuka neplivača/Обука непливача
Autor: Radmila Trbović, 2. 6. 2022.

Nakon nekoliko godina je za sve učenike 5. razreda osnovnih škola na području osječkog okruženja, organizirana Obuka neplivača u trajanju 10 radnih dana, koja se odvijala na Gradskim bazenima u Osijeku od 16. 5. do 28. 5. 2022. godine. Prvog dana je provedeno inicijalno testiranje, nakon čega je troje neplivača pristupilo i uspješno završilo obuku. Vrlo smo ponosni na njih. Nikad nije kasno da se nešto novo nauči, pa tako ni plivanje.

Razrednica: Milena Bošković

Након неколико година је за све ученике 5. разреда основних школа на подручју осјечког окружења, организована Обука непливача у трајању од 10 радних дана, која се одвијала на Градским базенима у Осијеку од 16. маја до 28. маја 2022. године. Првог дана је проведено иницијално тестирање, након чега је троје непливача приступило и успешно завршило обуку. Веома смо поносни на њих. Никад није касно да се нешто ново научи, па тако ни пливање.

Разредна: Милена Бошковић