Natjecanje i smotra učenika u Vukovaru/Такмичење и смотра ученика у Вуковару
Autor: Radmila Trbović, 1. 6. 2022.

U subotu, 21. svibnja tekuće godine, održano je u Vukovaru Natjecanje i smotra učenika iz dodatnih sadržaja nacionalne grupe predmeta po A modelu školovanja na srpskom jeziku i ćiriličnom pismu. Bijaše to lijepo druženje na kome, doduše, nismo osvojili jedno od prva tri mjesta iz nacionalne grupe predmeta: Srpskog jezika, Geografije, Povijesti i Glazbene kulture, ali smo se natjecali, upoznali nove prijatelje, prošetali gradom i stekli jedno novo, korisno iskustvo.

У суботу, 21. маја текуће године, одржано је у Вуковару Такмичење и смотра ученика из додатних садржаја националне групе предмета по А моделу школовања на српском језику и ћириличком писму. Беше то лепо дружење на коме, додуше, нисмо освојили једно од прва три места из националне групе предмета: Српског језика, Географије, Историје и Музичке културе, али смо се такмичили, упознали нове пријатеље, прошетали градом и стекли једно ново, корисно искуство.

Александар Ковачевић, проф.