Projekt 'Budi cool, postani knjiški crv' se nastavlja u našoj knjižnici / Пројекат 'Буди кул, постани књишки црв' се наставља у нашој библиотеци
Autor: Marko Borojević, 25. 11. 2021.

U školskoj knjižnici nastavljamo s aktivnostima cjelogodišnjeg projekta 'Budi cool, postani knjiški crv'. Ovaj put održano je zanimljivo predavanje 'Upoznajmo knjigu' za učenike 3. razreda. Cilj je bio odmaknuti se od uobičajenog čitanja i učenja sadržaja knjige, te upoznati one fizičke dijelove knjige i stručnjake koji knjigu pripremaju i kreiraju, a najčešće njihove zasluge zaobiđemo. Učenici su sjajno surađivali i aktivno sudjelovali u predavanju. Radujemo se sljedećem druženju u školskoj knjižnici!

У школској библиотеци настављамо с активностима целогодишњег пројекта 'Буди кул, постани књишки црв'. Овај пут одржано је занимљиво предавање 'Упознајмо књигу' за ученике 3. разреда. Циљ је био одмакнути се од уобичајеног читања и учења садржаја књиге, те упознати оне физичке делове књиге и стручњаке који књигу припремају и креирају, а најчешће њихове заслуге заобиђемо. Ученици су сјајно сарађивали и активно учествовали у предавању. Радујемо се следећем дружењу у школској библиотеци!