Nova radionica u našoj školskoj knjižnici / Нова радионица у нашој школској библиотеци
Autor: Marko Borojević, 11. 11. 2021.

Našu školsku knjižnicu u sklopu Mjeseca knjige posjetili su i učenici 4. razreda. Uključili smo se u obradu njihove lektire te su naša tema bile bajke. Uputili smo se tako u svijet zmajeva, princeza i prinčeva, divova i vila... Učenici su znanje usvojeno na radionici prikazali samostalnim pisanjem svojih prvih autorskih bajki, u čemu su bili vrlo uspješni. Velike pohvale učenicima četvrtog razreda i radujemo se sljedećem druženju u školskoj knjižnici.

Нашу школску библиотеку у склопу Месеца књиге посетили су и ученици 4. разреда. Укључили смо се у обраду њихове лектире, те су наша тема биле бајке. Упутили смо се тако у свет змајева, принцеза и принчева, дивова и вила... Ученици су знање усвојено на радионици приказали самосталним писањем својих првих ауторских бајки, у чему су били врло успешни. Велике похвале ученицима четвртог разреда и радујемо се следећем дружењу у школској библиотеци.