Brankovi dani/Бранкови дани
Autor: Radmila Trbović, 16. 10. 2021.

U nedjelju 3. listopada održana je na Dobroj vodi u Vukovaru petnaesta po redu Kulturna i duhovna manifestacija Brankovi dani. Sudjelovali su i učenici naše škole pismenim radovima na temu „Mostovi“. Naša škola dobila je priznanje za sudjelovanje u ovoj manifestaciji, a Olivera Đukić, učenica sedmog razreda, dobila je nagradu za najbolji rad iz naše škole.

У недељу 3. октобра одржана је на Доброј води у Вуковару петнаеста по реду Културна и духовна манифестација „Бранкови дани“. Учествовали су и ученици наше школе писменим радовима на тему „Мостови“. Наша школа добила је признање за учествовање у овој манифестацији, а Оливера Ђукић, ученица седмог разреда, добила је награду за најбољи рад из наше школе.