Maturalno putovanje učenika 8. razreda / Матурско путовање ученика 8. разреда

Autor: Marko Borojević, 4. 7. 2018.

Od 12. do 15. 6. 2018. god. realiziralo se maturalno putovanje naših učenika završnog, 8. razreda. Ovogodišnja destinacija bila je Zapadna Srbija, tj. Mokra gora uz poznate turističke destinacije Taru i Zlatibor. Boravak učenika na putovanju bio je ispunjen mnogobrojnim obilascima i zabavom sa vršnjacima.

Na maturalno putovanje naši učenici su putovali u društvu prijatelja iz drugih škola u kojima se izvodi nastava na srpskom jeziku i pismu, a sa putovanja su se vratili puni pozitivnih dojmova, priča i doživljaja.

Од 12. до 15. 6. 2018. год. реализовало се матурално путовање наших ученика завршног, 8. разреда. Овогодишња дестинација била је Западна Србија, тј. Мокра гора уз познате туристичке дестинације Тару и Златибор. Боравак ученика на путовању био је испуњен многобројним обиласцима и забавом са вршњацима.

На матурално путовање наши ученици су путовали у друштву пријатеља из других школа у којима се изводи настава на српском језику и писму, а са путовања су се вратили пуни позитивних утисака, прича и доживљаја.