« Studeni 2017 »

Terenska nastava učenika razredne nastave / Теренска настава ученика разредне наставе
Autor: Marko Borojević, 3. 10. 2017.

U ponedjeljak, 2.10. naši učenici razredne nastave bili su na terenskoj nastavi u sklopu kulturne i duhovne manifestacije 'Brankovi dani u Vukovaru'.

Posjetili su Dobru vodu u Vukovaru i uživali u zabavnom i poučnom danu. Obišli su Hram Prepodobne matere Paraskeve, te su održane poučne radionice u prirodi. U uređenom sportskom parku učenici su uživali i u sportskim aktivnostima.

Umorna, ali zadovoljna ekipa naše škole zaputila se kućama u poslijepodnevnim satima.

У понедељак, 2.10. наши ученици разредне наставе били су на теренској настави у склопу културне и духовне манифестације 'Бранкови дани у Вуковару'.

Посетили су Добру воду у Вуковару и уживали у забавном и поучном дану. Обишли су Храм Преподобне матере Параскеве, те су одржане поучне радионице у природи. У уређеном спортском парку ученици су уживали и у спортским активностима.

Уморна, али задовољна екипа наше школе запутила се кућама у послеподневним сатима.