Novi uspjesi naših učenika / Нови успеси наших ученика

Autor: Marko Borojević, 16. 2. 2017.

Naši učenici nastavljaju ostvarivati sjajne rezultate. Ovoga puta dobre vijesti dolaze nam sa školskog natjecanja iz hrvatskog i njemačkog jezika. Naime, imat ćemo predstavnice na Županijskom natjecanju iz oba predmeta. Iz njemačkog jezika na Županijsko natjecanje kvalificirala se Maja Borić (8.r.), koju je mentorica prof. Olja Ničić pohvalila. Na Županijsko natjecanje iz hrvatskog jezika kvalificirala se Vanja Ćulibrk (8.r.). Mentorica prof. Tihana Maras posebno je istakla predanost i pripremu učenice za ovo natjecanje.

Čestitamo našim učenicama i njihovim voditeljima i želimo im puno sreće na Županijskim natjecanjima.

Наши ученици настављају остваривати сјајне резултате. Овога пута добре вести долазе нам са школског такмичења из хрватског и немачког језика. Имаћемо представнице на Жупанијском такмичењу из оба предмета. Из немачког језика на Жупанијско такмичење квалификовала се Маја Борић (8.р.), коју је менторица проф. Оља Ничић похвалила. На Жупанијско такмичење из хрватског језика квалификовала се Вања Ћулибрк (8.р.). Менторица проф. Тихана Марас посебно је истакла посвећеност и припрему ученице за ово такмичење.

Честитамо нашим ученицама и њиховим водитељима и желимо им пуно среће на Жупанијским такмичењима.

« Ožujak 2024 »