Novi uspjesi naših učenika / Нови успеси наших ученика

Autor: Marko Borojević, 31. 1. 2017.

Naši učenici sudjelovali su u natjecanjima iz raznih područja. Mentori su relativno zadovoljni rezultatima, a više o uspjesima pročitajte u nastavku teksta.

Na školskom natjecanju iz engleskog jezka sudjelovale su tri učenice 8.razreda koje pohađaju dodatnu nastavu iz engleskog jezika te ostvarile sljedeće rezultate: Maja Vučković 56%, Maja Borić 46%, Vanja Ćulibrk 31%. Mentorica, prof. engleskog jezika Jelena Knežević je izuzetno zadovoljna postignutim rezultatima.

Školsko natjecanje iz matematike donijelo je jedan krasan uspjeh. Učenica 7. razreda Violeta Tomašević sjajnim je rezultatom na školskom natjecanju zaslužila nastup na županijskom natjecanju! Dobar rezultat ostvarila je i Anastasija Mirosavljević (7.r.) te mentorica, prof. Radmila Trbović posebno pohvaljuje ove dvije učenice.

Još jedan uspjeh ostvarila je naša dramsko-scenska skupina. Naši mladi glumci nastupili su na općinskom susretu LiDraNo 2017 koji se održao u OŠ Tin Ujević u Osijeku. Svojom sjajnom izvedbom zaslužili nastup na županijskom Lidranu i to čak u dvije kategorije: kategorija skupnog scenskog nastupa, gdje su nastupili: Vanja Vuković, 8.r.; Maja Vučković, 8.r.; Maja Borić, 8.r.; Tatjana Tuvić, 8.r.; Vanja Ćulibrk, 8.r.; Jovana Milakić, 8.r.; Valentino Marić, 8.r. i kategorija pojedinačnog scenskog nastupa gdje se istakla učenica 5.r. Isidora Mamlić. Mentorica, prof. Tihana Maras vrlo je zadovoljna uspjehom i pohvaljuje svoju cijelu skupinu. Županijski Lidrano održat će se u OŠ Vladimira Becića u Osijeku 14.2.2017.

Nastup na još jednom županijskom natjecanju izboren je u muškoj odbojci. Naši odbojkaši kvalificirali su se na županijsko natjecanje koje će se održati već sutra (1.2.) u sportskoj dvorani Jug 2 u Osijeku. I ovim putem želimo im puno sreće!

Sretni smo zbog uspjeha naših učenika i sve ih pohvaljujemo!

Наши ученици учествовали су у такмичењима из разних области. Ментори су релативно задовољни резултатима, а више о успесима прочитајте у наставку текста.

На школском такмичењу из енглеског језка учествовале су 3 ученице 8. разреда које похађају додатну наставу из енглеског језика те оствариле следеће резултате: Маја Вучковић 56%, Маја Борић 46%, Вања Ћулибрк 31%. Менторица, проф. енглеског језика Јелена Кнежевић је изузетно задовољна постигнутим резултатима.

Школско такмичење из математике донело је красан успех. Ученица 7. разреда Виолета Томашевић сјајним је резултатом на школском такмичењу заслужила наступ на жупанијском такмичењу! Добар резултат остварила је и Анастасија Миросављевић (7.р.) те менторица, проф. Радмила Трбовић посебно похваљује ове две ученице.

Још један успех остварила је наша драмско-сценска група. Наши млади глумци наступили су на општинском сусрету Лидрано 2017 који се одржао у ОШ Тин Ујевић у Осијеку. Својом сјајном изведбом заслужили наступ на жупанијском Лидрану и то чак у две категорије: категорија групног сценског наступа, где су наступили: Вања Вуковић, 8.р .; Маја Вучковић, 8.р.; Маја Борић, 8.р.; Татјана Тувиц, 8.р.; Вања Ћулибрк, 8.р.; Јована Милакић, 8.р.; Валентино Марић, 8.р. и категорија појединачног сценског наступа где се истакла ученица 5. р. Исидора Мамлић. Менторица, проф. Тихана Марас врло је задовољна успехом и похваљује своју целу групу. Жупанијски Лидрано одржаће се у ОШ Владимира Бецића у Осијеку 14.2.2017.

Наступ на још једном жупанијском такмичењу изборен је у мушкој одбојци. Наши одбојкаши квалификовали су се на жупанијско такмичење које ће се одржати већ сутра (1.2.2017.) у спортској дворани Југ 2 у Осијеку. И овим путем желимо им пуно среће!

Срећни смо због успеха наших ученика и све их похваљујемо!